O nas

 

KRONODOM

Nasza firma powstała z naszych zainteresowań.

Lubimy budownictwo, architekturę, projektowanie wnętrz i wszystko to, co sprawia, że dom staje się najważniejszym miejscem na ziemi. Od 1999 roku praca dla Państwa jest dla nas realizacją naszych pasji i czystą przyjemnością.

W naszym sklepie oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty renomowanych producentów. Kupując u nas mogą Państwo skoncentrować się na wyborze produktów nie martwiąc się o jego jakość i cenę. Naszym priorytetem jest sprawna i fachowa obsługa Klientów, nieustanny rozwój, śledzenie nowości i zmieniających się trendów. Doradzamy zarówno przy zakupie jak i przy dalszym użytkowaniu naszych produktów.


Chcemy być pomocni w każdej sytuacji, a satysfakcję sprawia nam każdy zadowolony Klient.

  

  • Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą prosto od producentów, z oryginalnych kolekcji przeznaczonych do dystrybucji w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży i tylko w pierwszych gatunkach.
  • Wszystkie produkty są magazynowane zgodnie z zaleceniami i standardami określonymi przez producenta co pozwoli Państwu uniknąć ewentualnych problemów reklamacyjnych mogących mieć miejsce w czasie późniejszego użytkowania.
  • Na wszystkie sprzedawane przez nas produkty otrzymują Państwo pełną gwarancję wraz z pełnym serwisem pogwarancyjnym. 


salon drzwi 1 Salon podlog Salon drzwi Salon drzwi Salon drzwi
Salon podlog salon drzwi Salon podlog klamki Salon drzwi

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl