Nasza przewaga nad marketami

Jakość i filozofia produktu:
Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości, renomowanych producentów zarówno polskich jak i europejskich przeznaczonych do zasadniczej dystrybucji. Sprzedawane przez nas produkty nie są w żaden sposób zubożone lub „odchudzone” na potrzeby uzyskania jak najniższej ceny w sieciach wielko powierzchniowych.

Ceny:
Należymy do największej grupy zakupowej polskich firm i przedsiębiorstw. Dzięki temu nasze ceny są zawsze niższe niż oferty marketowe. Nie zaskoczymy Państwa pozornie niską ceną produktu głównego oraz nieproporcjonalnie wysokimi cenami akcesoriów i elementów uzupełniających.

Negocjacje cenowe:
Każdorazowo mają Państwo możliwość negocjowania z nami ceny. Reagujemy na konkurencyjne oferty rynkowe i dostosowujemy naszą ofertę do Państwa oczekiwań. Rozmawiamy z każdym Klientem.

Obsługa:
Każdy Klient ma zapewnioną indywidualną obsługę wyspecjalizowanego sprzedawcy. Doradzimy, rozwiejemy wątpliwości, podpowiemy – zawsze mamy czas dla Klienta.

Pomiary u Klienta:
Wszystkim naszym Klientom oferujemy bezpłatny, profesjonalny pomiar przed wykonaniem montażu podłóg, drzwi lub okien.

Montaż:
Oferujemy profesjonalnie usługi montażowe. Montażu dokonują wykwalifikowani specjaliści, pracujący w naszej firmie od lat, a każda usługa objęta jest wewnętrznym systemem nadzoru jakościowego. Udzielamy dodatkowej gwarancji na wykonane przez nas usługi oraz zapewniamy serwis pogwarancyjny. Nasi montażyści posiadają certyfikaty udzielone przez producentów. Potrafimy doradzić, rozwiązać nieoczekiwany problem oraz wsłuchać się w Państwa oczekiwania. Gwarantujemy Państwu wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Transport:
Najszybszy i najkorzystniejszy cenowo transport.

Podatki:
Nasze podatki pozostają w naszym kraju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl