Najczęściej zadawane pytania
 

faq

      • Czy mogę uzyskać fakturę VAT na zakupiony towar?

Na każdy sprzedawany przez nas towar wystawiamy fakturę VAT.

 
      • Czy podane na stronie ceny są aktualne i ostateczne?

Informacje na stronach internetowych sklepu, zarówno dotyczące dostępności produktów jak i ich cen, są codziennie uaktualniane. Tak więc wszystkie ceny widoczne na naszych stronach są aktualne ale nie ostateczne. Istnieje możliwość negocjacji cen.

 
      • Czy udzielacie Państwo dodatkowych upustów?

Tak, w przypadku większych zakupów przygotowujemy indywidualne oferty handlowe. Każdorazowo możecie Państwo podjąć z nami rozmowy na temat cen. Rabaty, upusty? - dlaczego nie.

 
 • Czy prowadzicie Państwo usługi montażowe?

Tak, posiadamy Autoryzowane Ekipy Montażowe, które profesjonalnie mogą zamontować u Państwa panele podłogowe lub drzwi. Setki zadowolonych Klientów to nasza najlepsza wizytówka. 

 
 • Czy oprócz usług kurierskich mają Państwo własny transport?

Tak, oprócz wysyłki kurierem, dostawy możemy realizować własnym transportem. Posiadamy flotę samochodów dostawczych, dlatego nie ma problemu z realizacją dostaw również naszym transportem.

 
 • Mam sklep z materiałami budowlanymi, czy mogę u Państwa kupować w cenach hurtowych?

Oczywiście, jako profesjonalna hurtownia zaopatrujemy szereg sklepów na terenie całego kraju, prosimy skontaktować się z nami pod nr telefonu 506 200-009, a my przekażemy Państwu atrakcyjne warunki handlowe i skierujemy do Państwa przedstawiciela handlowego, który odpowie na wszystkie pytania.

 
 • Czy realizujecie Państwo dostawy inwestycyjne?

Tak, realizujemy również duże dostawy inwestycyjne, wśród naszych Klientów znajdują się: hotele, szkoły, budynki użyteczności publicznej, szpitale, duże inwestycje deweloperskie itp.

 
 • Czy prowadzą Państwo sprzedaż przez serwis Allegro?

Tak, również w serwisie Allegro mamy swój sklep, w którym znajdziecie Państwo atrakcyjne produkty w atrakcyjnych cenach. Na Allegro znajdziecie nas Państwo pod adresem: www.e-kronodom.na.allegro.pl

 
 • Czy w Państwa sklepie w Pszczynie, mogę zobaczyć wszystkie produkty "na żywo"?

Tak, nasze CENTRUM PODŁÓG I DRZWI to prawie 1500 m2 powierzchni wystawienniczej. Wszystkie produkty mogą Państwo zobaczyć i osobiście wybrać. Nasi pracownicy doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania. Czas spędzony w naszym sklepie na pewno nie będzie czasem straconym. Zakupów można dokonać natychmiast - większość podłóg jest dostępna "od ręki".

 
 • Czy mają Państwo w swojej ofercie "MONTAŻ PODŁÓG GRATIS"?

Tak, montujemy podłogi GRATIS - prosimy o kontakt, a przygotujemy Państwu szczegółową, atrakcyjną ofertę na sprzedaż paneli podłogowych z montażem GRATIS.

 

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości prosimy:

telefon dzwonić: +48 506 200-009

mail lub pisać: esklep@kronodom.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl